* * 

 

Marmaris Belediyesi Amiral Orhan Aydın Spor Salonu
Sarıana mah. Netsel Marina yanı
Tel  0 252 413 38 01

 

HAKAN AKBAŞ : TESİS MÜDÜRÜ  
SAVAŞ MUSLUK : TEKNİK SERVİS
FİLİZ YILDIZ : MUHASEBE MÜDÜRÜ ÖZGÜR AKALIN KAYA : RESEPSİYONİST
BİRGÜL TAN : MUHASEBE / KULÜP MÜDÜRÜ ALİYE DURGUT : TEMİZLİK GÖREVLİSİ
HASAN KOLUKISA : MUHASEBE / FİNANSMAN HASAN KARADEMİR : TEMİZLİK GÖREVLİSİ
İBRAHİM AKTAŞ : TEMİZLİK GÖREVLİSİ
  SALİH BAYKARA : TEMİZLİK GÖREVLİSİ
İDRİS YARAR : GÜVENLİK GÖREVLİSİ
 
   
   

Marmaris Belediyesi Amiral Orhan Aydın Spor Salonu basketbol ve voleybol sahası 1999 mart ayında, akabinde 2001 Mayıs ayından itibaren fitness, sauna,jakuzi, squash, bowling 6 adet tenis kortu ve 1 adet halı sahası ile hizmet vermektedir.

SPOR SALONU
1040 koltuk oturma seyirci kapasitesine sahip olan salonumuz uluslar arası standartlara sahip tarableks zemini, 14 metre tavan yüksekliği, saha ebatlar ile basketbol ve voleybol oynamaya müsaittir. Salonumuz aynı anda 4 takıma hizmet verebilecek soyunma odaları ve duşlara sahiptir. Hakemlerimiz için soyunma odaları ve duşlar mevcut olup, seyirciler için kafeteryamız hizmet vermektedir.

Fitness Salonu
Kompleksimizde 600 m2lik alanda kurulu olan fitness salonumuz ,içinde bulunan ekipmanlar,akademisyen  hocaları ve sıhhi çalışma ortamı (klima-havalandırma) soyunma odaları ve duşları ile ilçemizin en büyük salonudur. Salonumuzda 5 adet koşu bandı, 3 adet bisiklet, 2 adet ergometer, 2 adet eliptik trainer, 1 adet stairmaster, 12 adet cybex trainer, 7 adet cimsa trainer, 3 adet super gym trainer bulunmaktadır. Pazar günleri kapalı olup ,haftanın diğer günleri 09:00- 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

 

 

Bowling Salonu
Bowling salonu 2001 yılından itibaren Marmaris Belediyesi Amiral Orhan Aydın Spor salonunda hizmet vermektedir. Kış sezonunda çeşitli turnuvalar düzenlenmektedir.bunlar arasında Ferdi- Bankalar-Okullar- Hastaneler- Aileler gibi turnuvalar vardır. Ayrıca çocuklarımız için doğum günü partileri verilmektedir.  Salonumuzda Uluslar arası standartlara uygun 4 makine ve hattına sahiptir. Çocuklar için oyun makineleri ve Amerikan Bilardosu, Air Hokey ve Langırt makineleri ile  faaliyetine devam etmektedir. Ayrıca Marmaris halkının göz zevkine hitap edecek eşsiz manzarasıyla görülmeye değer bir eğlence merkezidir.

 

 

 

Tenis Kortları
Uluslar arası karşılaşmalara müsait 6 adet kortumuzda saatlik kiralamalar olduğu gibi haftanın her günü 08.00-24.00 arası çeşitlik grupları için özel ders ve grup dersleri veren akademik kariyeri olan hocalarımız eşliğinde 60 kişiye hizmet verilmektedir.

 

 

Halı Saha
50x25 ebatlarında suni çimden yapılmış olan halı sahamızda alt yapı çalışmalarında kullanıldığı gibi 08:00-24:00 arası ücretli olarak da kiralanarak günde yaklaşık 150 kişinin kullanımına açıktır.

 

 

Squash
Yurt dışında çok yaygın Ülkemizde de yeni bir spor olan ,uluslar arası standartlara sahip bir adet Squash salonumuz bulunmaktadır.

 

 

Sauna & Jakuzi
Pazar günleri kapalı olup ,haftanın diğer günleri 13.00-21.00 saatleri arası açıktır.hijyenik soyunma odaları ve duşları ile günün yoğunluğunu atabilirsiniz.

 

 

 

Amiral Orhan Aydın Spor Salonundaki kurslar

AEROBİK                  Aerobik salonumuzda  öğretmenimiz Filiz ARSLAN tarafından haftanın 3 günü öğlen ve akşamları aerobik yaptırılmaktadır. Eğitmenimiz Filiz ARSLAN 9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü mezunudur.

FİTNESS                    Uluslar arası Standartta ,tüm aletlerle donatılmış fitness salonumuz bulunmaktadır.